کنسول یک میز دکوری شیک و لوکس است که کاربردهای بسیاری دارد. شما می توانید با استفاده از کنسول های جدیدی که در بازار یافت می شوند علاوه بر زیبا سازی به چیدمان بهتر نیز دست پیدا کنید. همچنین شما می توانید از این میز زیبا و جادار برای هر بخشی از منزل که تمایل دارید استفاده کنید.

اندازه و ابعاد میز کنسول به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. شما می توانید از میز کنسول به تنهایی یا از آینه همراه آن نیز بهره بگیرید. در مقاله پیش رو روش های دیزاین با کنسول، انواع آن و نوع چیدمان داخل کنسول در فضاهای متفاوت را ارائه می دهیم. بدون شک هر خانه بزرگ و کوچکی با استفاده از یک کنسول شیک کار دیزاین داخلی را بهتر از قبل دنبال می کند. با ما همراه باشید تا متفاوت ترین ایده پردازی با میزهای کنسولی را از آن خود کنید.

میز کنسول شبیه به میز دراوری است که به شکلی کاملاً شیک تر و مجلل تر تهیه و تولید می شود. از همین رو شما به راحتی می توانید با استفاده از یک میز کنسولی شیک و زیبا کار دیزاین منزل خود را به انجام برسانید. درگذشته از میزهای کنسول برای نگهداری لوازم و مدارک با ارزش استفاده می شد.

از همین رو این میز شاید حکم یک گاو صندوق را نیز ایفا می کرد. به عنوان مثال برخی از افراد سند منزل، شناسنامه یا مدارک با ارزش خود را در داخل کشوهای قفل دار این سبک از میزهای دکوری قرار می دادند. این روزها از کنسول برای مصارف بسیاری استفاده می شود. جایگذاری ظرف و ظروف در اتاق پذیرایی، قرار دادن وسایل یادگاری قدیمی و گاهی از میز کنسول تنها به منظور یک دکوری لاکچری بهره گرفته می شود.

شما بر اساس محیطی که قصد دیزاین آن را دارید می توانید میز کنسولی متفاوتی را تهیه و مورد استفاده قرار دهید. این سبک از میزها این روزها با اشکال کاملاً متفاوت تهیه می شود. برخی از آن ها بدون کشو و تنها با یک آینه شیک برای دکوری راهرو مورد استفاده قرار می گیرند.

اگر اتاق نشیمن شما از مساحت قابل قبولی برخوردار است بدون شک میز کنسول مهر نهایی برای دکوراسیون داخلی شما به شمار می آید. شما می توانید از میز کنسول برای نقطه مرکزی چیدمان مبلمان خود استفاده کنید. به شکلی که با قرار دادن یک میز کنسول و آینه همراه آن حول محور آن به چیدمان مبل ها بپردازید. همچنین می توانید از میز کنسول بدون آینه به منظور دکور کردن مدرن تر استفاده کنید.

شاید یک شمعدان و آینه رومیزی ایده خوبی برای دکور کردن میزهای کنسول به شمار آید. اتاق نشیمن را باید زیبا تر از تمام بخش های منزل دیزاین کرد زیرا رفت و آمد زیاد در این فضا نیازمند زیبا سازی بیشتر است. اگر از میز کنسول در اتاق نشیمن استفاده می کنید برای شما چند توصیه داریم. با قرار دادن آلبوم یادگاری خود مهمان های خود را در شب نشینی ها شگفت زده کنید. یا اینکه می توانید اسناد و مدارک مهم خود را همیشه در جلوی چشمتان داشته باشید. از کشوهای تعبیه شده در این میز برای قرار دادن بازی های سرگرم کننده بهره بگیرید و مهمان های خود را به یک شب نشینی هیجان انگیز دعوت کنید.

کنسول یکی از مهم ترین وسایل دکوری اتاق پذیرایی به شمار می آید. شما می توانید با حذف آینه از کنسول و قرار دادن عکس های یادگاری بر روی آن در ابتدا یک میز نوستالژی را به تصویر بکشید. اگر تمایل داشته باشید می توانید در مجاورت میز پذیرایی از این میز دکوری بهره بگیرید تا کاربرد های بیشتر آن برای شما مشخص شود. به عنوان مثال شما می توانید با قرار دادن ظروف پذیرایی، شمعدان، شمع، سرویس قاشق و چنگال، سفره، پارچه های زیر بشقابی و بسیاری موارد دیگر که عناصر اصلی یک میز پذیرایی به شمار می آیند کار رفت و آمد خود را به منظور پذیرایی از مهمان ها به حداقل برسانید. این سبک میزها نه تنها به عنوان یک میز پذیرایی بلکه نقش بسیار پررنگی برای جایگذاری وسایل دارند. این میز به راحتی نقش یک میز چرخ دار، یک بوفه، درآور و میز دکوری را برای شما ایفا می کند. اگر می خواهید خاص تر از گذشته به دیزاین اتاق پذیرایی خود بپردازید بدون تردید استفاده از یک بوفه و میز کنسولی ست این مهم را برای شما فراهم می سازد.

شاید با خود بگوید آیا از میز کنسولی برای اتاق خواب هم می توان استفاده کرد. باید به شما بگویم بله میز کنسول به دلیل طراحی و زیبایی چشم نوازی که دارد برای تمام فضاهای داخلی قابلیت استفاده دارد. به عنوان مثال شما می توانید به جای میز توالت از میز کنسول که طراحی متفاوت تری دارد برای اتاق خواب خود بهره بگیرید. گاهی از این میز به عنوان یک میز مطالعه لاکچری نیز استفاده می شود. کشوهای تعبیه شده بر روی این میز این امکان را به کاربر می دهد که وسایل بسیار زیادی را در آن جایگذاری کند. این وسایل می تواند ظرف و ظروف، اسناد و مدارک یا حتی پرونده های کاری شما باشد. استفاده از میز کنسول بر حسب سلیقه و نیاز شما متفاوت تعریف می شود. هر کسی می تواند بسته به شرایط و فضای که در اختیار دارد تعریف خود را از میز کنسول متفاوت به نمایش بگذارد. برخی تمایل دارند زیبا ترین میز را برای یک دکوری لاکچری و برخی دیگر تمایل دارند یک میز بزرگ چند کشویی را برای جایگذاری وسایل خود مورد استفاده قرار دهند.

.

.