Hello, Sign in
چگونه یک میز تلویزیون خوب بخریم؟

چگونه یک میز تلویزیون خوب بخریم؟

حتما سعی کنید قبل از خرید مدل های مختلف را بررسی کرده تا دید خوبی نسبت به مدل های میز تلویزیون جدید و قیمت آن ها داشته باشید.

به سبک دکوراسیون خود دقت کنید و میز تلوزیون را مناسب آن انتخاب کنید.

شرایط خاص مانند جا به جایی، داشتن بچه کوچک، شرایط آب و هوا و محیطی را در نظر بگیرید.

سعی کنید آشنایی خوبی از جنس های مختلف، شرایط نگهداری، میزان آسیب پذیری، سنگین بودن، روش تمیز کردن و ... آن ها به دست بیاورید.

ادامه مطلب

چرا میز پایه فلزی ؟

چرا میز پایه فلزی ؟

میز پایه فلزی مدرن میتواند بهترین انتخاب باشد. همانطور که در بالا گفته شد ، میزهای پایه فلزی از طرفداران زیادی برخوردار هستند و روز به روز نیز به شمار این طرفداران افزوده میشود. از دلایل این طرفداری ، می توان به ساختار مستحکم پایه های میز اشاره کرد. از دیگر مواردی که انتخاب میز پایه فلزی را برای ما خوشایند مینماید ، سبک بودن و قابلیت حمل و نقل آسان آن میباشد. در طراحی این میز ها از قابلیت DIY استفاده شده ، در این روش شما میتواند به راحتی تمامی اجزای میز را از هم جدا نمایید و به آسانی آن را حمل و نقل نمایید.

میز پایه فلزی یکی از ساده ترین و در عین حال زیباترین محصول...

ادامه مطلب
آینه دکوراتیو چه کاربردی دارد؟

آینه دکوراتیو چه کاربردی دارد؟

در سالهای بسیار دور که معماری ایران به دوره اوج و شکوه خود رسیده بود، بزرگان معماری با استفاده از قطعات کوچک آینه اقدام به آینه کاری در بناهای ارزشمند میکردند. برخی از آینه کاریهای کاخهای ایرانی شهرت جهانی دارد و توریستهای بسیاری برای تماشای این هنر خیرهکننده به ایران سفر میکنند.

تهیه قطعات کوچک آینه برای آینه کاری کلاسیک در ایران توسط دست انجام میشد و همین موضوع باعث شگفتی در بین علاقهمندان به معماری ایرانی شده است.

آینههای دکوراتیو در اغلب خانههای مدرن و شیک دیده میشوند. آینههای دکوراتیو باعث میشوند تا محیط خانه زیباتر و بزرگتر دیده شود. انعکاس نو...

ادامه مطلب