Hello, Sign in
تفاوت آبکار و رنگ در محصولات فلزی

تفاوت آبکار و رنگ در محصولات فلزی

آبکاری :

مجموعه فرآیند هایی که تحت آن سطح قطعات فلزی با لایه ایی از فلز دیگر جهت دستیابی به سطوح مناسب پوشش داده می شود را آبکاری می گویند .

فرآیند آبکاری معمولا جهت افزایش ارزش فلزات پایه ، افزایش طول عمر قطعه و مقاومت در برابر سایش و خوردگی انجام می شود .

.فلزی که قرار است آبکاری شود باید کاملا تمیز و عاری از زنگ زدگی باشد تا پوشش مورد نظر به خوبی به آن بچسبد . و در نهایت یا به روش حرارتی و غوطه ور سازی و یا به روش سرد و با جریان برق آبکاری شوند .

ساعت ها و محصولا...

ادامه مطلب
چرا میز پایه فلزی ؟

چرا میز پایه فلزی ؟

میز پایه فلزی مدرن میتواند بهترین انتخاب باشد. همانطور که در بالا گفته شد ، میزهای پایه فلزی از طرفداران زیادی برخوردار هستند و روز به روز نیز به شمار این طرفداران افزوده میشود. از دلایل این طرفداری ، می توان به ساختار مستحکم پایه های میز اشاره کرد. از دیگر مواردی که انتخاب میز پایه فلزی را برای ما خوشایند مینماید ، سبک بودن و قابلیت حمل و نقل آسان آن میباشد. در طراحی این میز ها از قابلیت DIY استفاده شده ، در این روش شما میتواند به راحتی تمامی اجزای میز را از هم جدا نمایید و به آسانی آن را حمل و نقل نمایید.

میز پایه فلزی یکی از ساده ترین و در عین حال زیباترین محصول...

ادامه مطلب
آینه دکوراتیو چه کاربردی دارد؟

آینه دکوراتیو چه کاربردی دارد؟

در سالهای بسیار دور که معماری ایران به دوره اوج و شکوه خود رسیده بود، بزرگان معماری با استفاده از قطعات کوچک آینه اقدام به آینه کاری در بناهای ارزشمند میکردند. برخی از آینه کاریهای کاخهای ایرانی شهرت جهانی دارد و توریستهای بسیاری برای تماشای این هنر خیرهکننده به ایران سفر میکنند.

تهیه قطعات کوچک آینه برای آینه کاری کلاسیک در ایران توسط دست انجام میشد و همین موضوع باعث شگفتی در بین علاقهمندان به معماری ایرانی شده است.

آینههای دکوراتیو در اغلب خانههای مدرن و شیک دیده میشوند. آینههای دکوراتیو باعث میشوند تا محیط خانه زیباتر و بزرگتر دیده شود. انعکاس نو...

ادامه مطلب